Kariéra v S&T

Jako mezinárodní a multikulturní dodavatel IT strategie, byznys procesů a systémů spojuje S&T východ a západ na nejvyšší odborné hi-tech úrovni. Ale bez ohledu na veškerou technologii je to stále člověk, kdo hraje hlavní roli. Jsme si dobře vědomi toho, že úspěch celého našeho podnikání stojí na našich zaměstnancích a jejich individuálním přispění.

Nabídka zaměstnání

Očekáváme že pracovníci, kteří se stanou aktivními členy kolektivu S&T, přispějí svou kvalifikací, znalostmi, hodnotami i kulturou. S&T jim poskytne podporu pro jejich nápady, kreativitu a působení v jejich funkcích, podpoří rozvoj jejich dovedností a osobnosti a pomůže jim k dosažení cílů, k nimž ve své kariéře směřují, a to v jejich domovech nebo v zahraničí.

S&T nedává plané sliby, ale skutečně se stará o "vynikající výsledky" a "ocenění jednotlivců i podporu týmové práce", a její zaměstnanci poznají inspirující pracovní atmosféru.

S&T má dobrou pověst nejen v České republice, ale v celé střední a východní Evropě. Máme velké zkušenosti s úspěšnou integrací postupně získávaných společností a historii spolehlivého, spravedlivého a atraktivního zaměstnavatele, díky takovým přednostem jako jsou:

  • Finanční stabilita, trvalý růst a úspěchy v podnikání
  • Velké příležitosti profesního růstu, zvyšování kvalifikace pomocí intenzivního školení, účast na velkých inovačních projektech a pravidelné nové úkoly, které přispívají k osobnímu rozvoji zaměstnanců
  • Atraktivní zaměstnanecké výhody s různými způsoby odměňování úspěchů a s prémiováním přizpůsobeným místním podmínkám
  • Vysoká úroveň našich personálních procesů

K našim hlavním charakteristikám jako zaměstnavatele patří:


  • Možnost organizovat si práci podle sebe
  • Otevřená komunikace bez bariér ve firemní hierarchii
  • Neustále nové výzvy dané trvalým růstem společnosti
  • Podpora týmové práce pod vedením předních odborníků z mezinárodní sítě


Naším hlavním přístupem je nasadit na lokálním trhu lokální odborníky, lidi, kteří znají místní prostředí. Zaměřujeme se rovněž na odborné konzultace ve vybraných oblastech, což lidem s potřebnou mobilitou a ochotou cestovat nabízí šanci podílet se na náročných mezinárodních projektech. To znamená, že můžete postupovat ve své kariéře jako specialista nebo manažer ve vlastní zemi, aniž byste se museli pravidelně stěhovat, anebo můžete dostat příležitost k práci v jiných zemích buď ve své nebo i v jiné funkci.

Jsme hrdi na to, že nabízíme opravdu mezinárodní atmosféru, která přitom má společné jen opravdu užitečné pracovní normy a vyhýbá se nadbytečnému sjednocování. Našim zaměstnancům poskytujeme velkou důvěru a tím i nezávislost, a lokální organizaci, což znamená, že jste-li zodpovědní, spolehliví a umíte pracovat samostatně, jste u nás na správné adrese.