S&T CZ

S&T CZ je součástí nadnárodní skupiny S&T AG, předního evropského dodavatele IT řešení a služeb se sídlem v rakouském Linzi. S&T AG vstoupila do České republiky akvizicí společnosti Hermes Plus (nyní S&T Plus) zabývající se lékařskou technikou.

V roce 2001 byly rozšířeny aktivity do oblasti ICT akvizicí společnosti NEOS Computer a GCC Services, dále v roce 2003 Fujitsu Services (dříve ICL). V roce 2005 se S&T CZ rozrůstá o  společnost VARIAS a na jaře 2006 S&T CZ významně posílila akvizicí systémového integrátora GRALL.  V roce 2009 fúzovala GCC Services do S&T CZ.

S&T CZ má v České republice pro klienty připraveno téměř 200 odborníků, kteří působí po celé republice - naše pobočky najdete v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Ostravě, Pardubicích, Olomouci a Českých Budějovicích.

S&T CZ nabízí ucelené služby od plánování a návrhu optimálního řešení, přes jeho realizaci až po servis, podporu a rozvoj. Zabýváme se analýzou, implementací a podporou informačních systémů, nabízíme kompletní portfolio služeb v oblasti technické a informační infrastruktury, IT bezpečnosti, péče o data a další služby včetně komplexní podpory, servisu a školení.

S&T CZ má   silné partnerské vztahy s vedoucími IT výrobci na trhu. Společnosti SAP, INFOR, Microsoft, IBM/COGNOS a další jsou našimi partnery v oblasti podnikových systémů.

V oblasti  technické infrastruktury IT spolupracujeme se špičkovými dodavateli a řešení  poskytovaná našim klientům jsou založena na nejnovějších technologiích firem, které stanovují trendy ve svých specifických oblastech. Mezi naše partnery patří společnosti HP, EMC, IBM, Microsoft, CITRIX, CISCO, NETAPP, DELL, VMware, VEEAM, Checkopint, HP/ArcSight a mnoho dalších. Jsme držitelé nejvyšších partnerských a odborných certifikací.

V oblasti  servisu IT infrastruktury, podpory a služeb naše aktivity zahrnují například péči o  produkty společností HP, EMC, Dell, Fujitsu, Xerox, EPSON, NetApp, Acer a dalších. Jsme jediným DELL Service Providerem v České republice.