Ochrana endpointů a šifrování

Dnešní komplexní prostředí síťové infrastruktury v kombinaci s neustále rostoucím počtem zařízení a aplikací přihlašujících se k firemním zdrojům, představuje obrovské riziko pro kybernetickou bezpečnost. Právě koncové body jsou jednou z největších slabin zabezpečení firemní sítě a společnosti vynakládají značné prostředky na jejich ochranu. Proto potřebujete řešení umožňující ochránit všechny koncové body v síti.
Další velkou výzvou pro bezpečnostní řešení je efektivní zabezpečení virtuálního prostředí a aplikací, které může přinést kýžený efekt snížení nákladů a zvýšení efektivity celé podnikové sítě.

Petr Zubrický

Petr Zubrický

Segment Manager IT Security

Na trhu jsou k dispozici desítky řešení ochrany koncových stanic a virtuálního prostředí. Je skutečně náročné vyznat se ve spleti označení a technologií a vybrat takové, které splní všechny náročné požadavky na funkcionalitu, rychlost, robustnost a cenovou dostupnost.
V S&T se na bezpečnost nedíváme jako na produkt, ale jako na řešení. Proto nabízíme pouze prověřená řešení od lídrů trhu ochrany koncových stanic a virtuálního prostředí McAfee a BitDefender.

Proč právě s námi:

  • Dodáme kompletní návrh i realizaci ochrany koncových stanic a virtuálního prostředí, včetně zaškolení IT teamu.
  • Jsme profesionálové, takže vy se můžete v klidu starat o vaše zákazníky a rozvoj společnosti. O ochranu vašich systémů se postaráme my.
  • Spolupracujeme pouze se světovými dodavateli bezpečnostních řešení. 

 

Partneři: