Microsoft Office 365

Nové funkce Microsoft Office 365 v kombinaci s nově vydávanými aplikacemi Microsoft Office znamenají, že vaše společnost bude mít neustále přístup k dosud nejkomplexnější a nejlépe zabezpečené nabídce Microsoft Office 365 pro práci a komunikaci v cloudu. Díky širokému spektru verzí můžete pokrýt potřeby jak pracovníků v terénu díky webovým verzím aplikací, tak ostatních pracovníků díky komplexním balíkům aplikací rodiny Microsoft Office 365 Enterprise řady E3/E5. Balíky řady Enterprise poskytují plně zabezpečené prostředí, které zcela vyhovuje požadavkům na předpisy v rámci normy GDPR.

 

Jiří Zámečník

Jiří Zámečník

Solution Architect

Všechny aplikace Microsoft Office budete mít vždy v nejnovější verzi. Můžete tak vytvářet, upravovat a v reálném čase sdílet obsah na počítačích s operačním systémem Windows/Mac nebo na zařízeních se systémem iOS, Android nebo Windows. Microsoft Office 365 nabízí flexibilitu a známé nástroje pro spolupráci mezi týmy, zařízeními a platformami.
Je jedno, jestli budete pracovat online nebo offline, na počítači, tabletu nebo telefonu – Microsoft Office 365 bude pořád s vámi. A díky integrovaným funkcím ochrany osobních údajů máte kontrolu nad zabezpečením dat i dodržováním předpisů.

Proč právě s námi:

  • Máme dlouhodobé zkušenosti s nasazováním Microsoft Office 365 u našich zákazníků.
  • Společně zanalyzujeme a navrhneme optimální řešení pro vaší společnost.
  • Umíme zaintegrovat vaše identity z Active Directory do cloudového prostředí, takže uživatelé se nemusejí v cloudu znovu přihlašovat.
  • Pomůžeme vám nastavit pravidla firemní politiky a zaškolíme vaše pracovníky.
  • Můžeme převzít bezpečnostní dohled nad vašim prostředím.