HPE GreenLake:

GreenLake je moderní způsob účtování pro provoz infrastruktury.

Kombinuje flexibilitu, jednoduchost a škálovatelnost veřejného cloudu se zabezpečením a stoprocentní kontrolou nad IT vlastní infrastruktury. Nedělejte kompromisy a získejte to nejlepší ze světa IT v jednom řešení.

kontaktujte nás
GreenLake

Dělejte IT bez kompromisů...

 • maximální flexibilita

  Rozšiřujte a snižujte spotřebu podle aktuální situace. GreenLake se neustále přizpůsobuje vašim potřebám.

 • nižší náklady

  Díky modelu pay-per-use platíte jen za výkon, který skutečně spotřebujete. Náklady jsou variabilní.

 • naprostá kontrola

  Veškerou infrastrukturu máte u sebe a pod 100% kontrolou. Navzdory tomu platíte na stejném principu, jako u veřejného cloudu.

hlavní výhody

GreenLake je flexibilní služba, která přenáší výhody cloudu do vlastní infrastruktury. Poskytuje kompletní řešení hardwaru, softwaru i souvisejících služeb. Dodává pružnost aplikacím a datům, umožňuje snadnou správu a přesun zdrojů bez ohledu na jejich umístění, pomáhá optimalizovat spotřebu a výdaje a poskytuje maximální zabezpečení.

optimalizace nákladů

Díky přístupu k analytickým nástrojům získáte okamžitý přehled o nákladech i spotřebě, které tak můžete dynamicky optimalizovat. Díky pay-per-use modelu zaplatíte vždy jen za výkon, který jste skutečně využili, a veškeré náklady budou ve variabilním režimu.

zvýšení efektivity

GreenLake zvýší efektivitu vaší práce a zrychlí procesy. Urychlí výzkum a vývoj, zvýší efektivitu nákladů a sníží vaši energetickou stopu. Kombinace výhod cloudu na on premise řešení, tedy účtování podle aktuálních potřeb a zároveň naprostá kontrola dat, vás posune o krok dál.

Proč pořídit GreenLake právě u nás?

 • komplexní řešení

  Naši specialisté pro vás zařídí vše, co bude potřeba – od výběru vhodného systému po jeho implementaci, optimalizaci a provoz.

 • tým předních expertů

  S&T se skládá z týmu 5 000 expertů z 22 zemí světa. Řešení pro vás upraví a optimalizují tak, aby přesně odpovídalo vašim potřebám.

 • 20 let zkušeností

  Za 20 let fungování s námi prošlo digitální transformací více než 1 000 spokojených klientů. Staňte se jedním z nich.

Naše služby využilo přes 1000 spokojených klientů

kontaktujte nás

Máte zájem o řešení GreenLake, chcete se dozvědět více informací nebo máte jakékoli dotazy?
Zanechte nám stručný vzkaz a my se vám obratem ozveme.