100% datová centra

Postavit moderní datové centrum představuje komplexní výzvu, jak efektivně optimalizovat non IT technologie, tedy budovu, halu a napájecí a chladicí systémy tak, aby zajistily bezpečné a stabilní prostředí pro nepřetržitý provoz celé IT infrastruktury datového centra. Nezáleží na tom, jestli pouze potřebujete přidat rackovou skříň, nebo postavit nové datové centrum na zelené louce. Vše vždy řešíme komplexně na základe ověřených postupů z mnoha realizovaných projektů.

Lubomír Konvička

Lubomír Konvička

Teamleader Presales pro oblast Networks

Vhodně zvolená architektura technologií při úpravě, rozšíření nebo výstavbě vašeho datového centra vám umožní levnější a efektivnější provoz zařízení a s tím optimalizaci celkových nákladů, efektivní využití energie v datovém centru, maximalizaci spolehlivosti a dostupnosti poskytovaných služeb, přehled nad celým systémem a měření jeho výkonu. Naší výhodou je 25 let zkušeností a mimořádně sehraný a zkušený tým profesionálů.

Proč právě s námi:

  • Komplexní zabezpečení realizace projektu jakékoli velikosti a náročnosti od štípaček na síťové kabely až po míchačky na beton, vše na klíč.
  • Poskytujeme kompletní služby auditu stávajícího stavu data centra nebo serverovny a navrhujeme a implementujeme řešení úprav data center včetně modelace sálů (CFD).
  • Využíváme pouze ověřené špičkové technologie domácích i zahraničních výrobců.
  • Prokazatelně zlepšujeme kontrolu nákladů a požadovanou bezpečnost.
  • Konsolidujeme a zvyšujeme dostupnost infrastruktury, včetně testování a v neposlední řadě vytvoříme Disaster Recovery plány a vyškolíme vaše lidi.