Cloud

Používání cloud computingu a platba jen za spotřebované prostředky se pro firmy začíná stávat stejnou samozřejmostí, jako jsou dnes zvyklé platit za vodu či elektřinu. V cloudu lze velice snadno začít s provozováním nové aplikace, jejíž nároky se v průběhu času mohou zvětšovat nebo i zmenšovat. Firmy navíc nejsou nuceny dopředu investovat značné prostředky do nákupu naddimenzovaného hardwaru a softwaru.

Ladislav Helcl

Ladislav Helcl

Teamleader Presales

Nasazení moderních cloudových služeb dává firmám široké možnosti optimalizovat náklady na provoz IT služeb a zvýšit jejich dostupnost a zabezpečení. Samozřejmostí je vysoká škálovatelnost dle aktuálních potřeb organizace. Další výhodou je předvídatelnost a plánovatelnost nákladů, které se přesouvají z investiční roviny do roviny provozní.
Cloudové online technologie lze nasadit pozvolně, bez nutnosti skokově opustit stávající on-premise řešení.

Proč právě s námi:

  • Specializujeme se na cloudové technologie a služby společnosti Microsoft, které umožňují snadné nasazení aplikací do cloudu. Navíc jako jeden z mála poskytovatelů nabízí plně hybridní řešení - tedy rozšíření stávajícího on-premise prostředí o cloudové služby se zachováním jednotné správy.
  • Služby, které v rámci svého portfolia nabízíme, zahrnují všechny dostupné platformy IaaS, PaaS a SaaS. Zákazník si může pohodlně vybrat, zda chce službu využívat prostřednictvím infrastruktury, platformy nebo software.
  • Cloudové služby jsou založené zejména na prostředí Microsoft Azure a Office 365 (případně službách dalších cloudových poskytovatelů působících v České republice), jejichž řešení jsme již mnohokrát úspěšně nasadili u našich zákazníků.
  • Máme reálné zkušenosti s nasazením a správou řešení produkčního prostředí SAP v prostředí Microsoft Azure.
  • Jsme certifikovaný Microsoft Cloud Solution Provider a nabízíme možnost flexibilního placení za cloudové služby.
     

► Scénáře  SAP@S&T.Cloud