Microsoft SQL

S růstem objemu vytvářených dat se nafukují i firemní databáze, nebo roste jejich počet. Práce s množstvím malých databázových serverů je fragmentovaná a náročná, stejné je to i u obřích databází, které dokáží pro svůj chod lehce spolykat velký objem výpočetních zdrojů.
Spolehlivě a bezpečně navržený databázový systém představuje pro dodavatele a administrátory ideální řešení jejich každodenního trápení.

Jiří Zámečník

Jiří Zámečník

Solution Architect

Problematika databázových systémů je rozsáhlá a vyžaduje skutečné odborníky, kteří umí garantovat dostupnost a funkčnost řešení dle požadavků klienta. Navíc je dobré mít partnera, se kterým se můžete kdykoli poradit pokud vám nejsou cizí termíny jako availability groups, database mirorring a podobné.
S&T je specialistou na databázový systém Microsoft SQL s mnohaletými zkušenostmi.

Proč právě s námi:

  • Umíme navrhnout řešení Microsoft SQL serveru pro skutečné potřeby zákazníka (sjednocování malých SQL serverů, ladění objemných databází, migrace včetně přechodu na vyšší verze Microsoft SQL).
  • Zanalyzujeme a vyhodnotíme SQL server, zda je problém v infrastruktuře, samotném serveru nebo aplikacích a vyladíme jeho výkon.
  • Stavíme vysoce dostupná databázová řešení s daty replikovanými do geograficky oddělených datacenter.

Partneři: