Monitorování provozu - Flowmon

Získejte absolutní kontrolu nad vaší síťovou infrastrukturou s pomocí pokročilé technologie monitorování datových toků (NetFlow/IPFIX). Využijte vysoce výkonné a škálovatelné řešení Flowmon.

Michal Pavlík

Michal Pavlík

Segment Manager Networking

Běžný infrastrukturní monitoring poskytuje přehled o stavu IT infrastruktury a dostupnosti jednotlivých komponent. Dnes je povinnou výbavou každého dobrého správce sítě. Jenže v případě anomálie provozu datové sítě nám běžný monitoring neposkytne dostatečné informace pro vyřešení vzniklé situace. K tomu potřebujeme takzvaný next-generation monitoring, který vytváří agregované statistiky o veškerých datových přenosech a ty následně analyzuje. Poskytuje tak cenné informace pro síťové i aplikační specialisty.
Flowmon od začátku do konce pokrývá proces monito­rování sítí. Zahrnuje nejvýkonnější síťové sondy pro export NetFlow/IPFIX statistik na světě, kolektory určené k uložení, vizualizaci a analýze statistik, a specializované moduly pro pokročilé analytické funkce. Díky tomu, že Flowmon využívá informace z vrstvy L7, dovoluje uživateli vyřešit až 95 % pro­vozních problémů v síti jedním produktem.

Proč právě s námi:

  • Flexibilní řešení pokročilého monitoringu Flowmon jako služba určena pro zákazníky, pro které není rentabilní pořizování vlastní síťové sondy.
  • Řešení pokročilého monitoringu Flowmon on premise vhodné pro velké zákazníky s možností trvalého dohledu s paušální měsíční platbou.
  • Flowmon je oceňované řešení zařazené agenturou Gartner do svého reportu Network Performance Monitoring & Diagnostic.