Serverové technologie

Pro bezproblémový provoz jak lokální, tak virtuální IT infastruktury, je nutné mít k dispozici ty správné servery. Servery dělíme dle formy jejich instalace na samostatně stojící servery nebo servery do RACKu.

Ladislav Helcl

Ladislav Helcl

Teamleader Presales

Samostatné jednotky jsou od 1U serverů po cca 5U servery, kde každý jeden představuje samostatně fungující celek.
Sdílené servery jsou takové, které část zdrojů, nejčastěji napájení, chlazení, síťové připojení sdílejí pomocí nějakého integračního prvku obecně nazývaného šasi. Například se jedná o 2U šasi, které poskytuje dostatek prostoru a zdrojů pro běh až osmi dvousocketových serverů jež V 2U provedení dokáží nabídnout výkon 288 procesorových jader Intel Xeon.

Proč právě s námi:

  • Známe výhody i nevýhody jednotlivých řešení, dokážeme kvalifikovaně poradit, rozhodnout, dodat, nakonfigurovat a poskytnout záruční i pozáruční podporu.
  • Nejsme orientovaní jen na jednoho výrobce. Díky partnerství s předními špičkovými výrobci se nemusíte obávat, že bychom vám doporučili řešení, u kterého si nebudeme na 100 % jisti, že prodejní i poprodejní podpora je na špičkové úrovni.
  • Nic neděláme "na koleně", naše řešení jsou navrhována týmem certifikovaných architektů, instalována certifikovanými specialisty, a i v rámci podpory poskytujeme certifikované služby podpory.