Správa koncových stanic a mobil. zařízení

Správa koncových stanic a mobilních zařízení nemusí být vždy děs a hrůza.
S našimi řešeními mohou vaši zaměstnanci využívat libovolné mobilní zařízení a vy je dokážete spravovat, řídit jejich používání dle firemní politiky, zajistit jejich bezpečnost a rozhodovat, zda jsou vhodné pro použití ve firemní síti. Navíc vaši správci sítě bez problémů nainstalují a zaktualizují požadované systémy nebo aplikace a vynutí používaní firemních politik na všech koncových stanicích bezobslužně díky vzdálené správě. Ani hromadná správa firemních serverů není problém, a je jedno, zda se jedná o fyzické nebo virtualizované servery.

Jiří Zámečník

Jiří Zámečník

Solution Architect

Dodáváme řešení předních výrobců a poskytovatelů MDM (Správa mobilních zařízení), MAM (Správa mobilních aplikací), MI (Správa mobilních identit), MCM (Správa mobilního obsahu) nebo EMM (Firemní správa mobilních zařízení). Ať už je to VMWARE nebo Citrix.

Naše řešení správy koncových stanic umožňují minimalizaci nákladů na lidskou práci, kdy pomocí automatizace a centralizace dokáží i několika tisícové prostředí spravovat jednotky osob. Ani hromadná správa firemních serverů není problém, a je jedno zda se jedná o fyzické nebo virtualizované servery.

Proč právě s námi?

  • Máme rozsáhlé zkušenosti s nasazováním správy koncových stanic a mobilních zařízení ve všech typech a velikostech společností.
  • Dodáváme praxí ověřená řešení pro fyzickou i virtualizovanou IT infrastrukturu.
  • Prokazatelně dokážeme snížit zatížení IT správců a ušetřit vám náklady.