Tisková
řešení

Ač se snažíte maximálně využívat elektronizaci dokumentů, nějakou míru papírové tištěné podoby používáte, stejně jako nezmizela existence tištěných novin s příchodem internetových zpravodajství. Tiskové řešení je jednou z oblastí pod správou ICT nebo provozu, kterou vám s pomocí optimalizačních nástrojů vyladíme a po té se postaráme o provozní chod. Výsledkem bude efektivní a ekonomicky přijatelné řešení tisku ve vaší společnosti včetně možnosti finální úpravy materiálů pro prezentaci nebo archivaci.

Ondřej Hněvkovský

Ondřej Hněvkovský

Segment Manager WPP

Tisknete, kopírujete a skenujete?
Víte kolik platíte za 1 stránku?
Určitě se vyplatí prověřit nastavení těchto služeb ve vaší firmě, a optimalizovat počty a modely zařízení.  Právě zde jsou dle našich zkušeností největší rezervy a možné úspory na provozních nákladech. Zákazník, který tuto cestu zvolil ve výsledku dosáhl finanční úspory, efektivity, lepší dostupnosti tiskových a finalizačních služeb. Celým procesem vás provede náš tým a následně se  bude starat o bezproblémový chod. Průběžně bude navrhovat změny, tak abyste mohli být maximálně flexibilní ve vztahu ke svému podnikání.

Tiskové řešení je služba, kterou zajišťujeme a řídíme jako soubor zařízení a nástrojů výrobců  např. HP, Sharp, Xerox. Pod svá křídla případně zařadíme již vlastněné používané značky, nemusíte všechna zařízení měnit za nová.

 

Proč právě s námi:

  • flexibilnoS&T  - spolupracujeme a využíváme produkty napříč výrobci
  • rychloS&T - máme vybudované logistické zázemí včetně procesů
  • kvalita - servis zajišťujeme vlastním certifikovaným týmem
  • důvěryhodnoS&T - máme referenční zákazníky s celorepublikovou sítí poboček
  • reference – Komerční banka a.s., Kaufland a další