Videokonference

Videokonference nejčastěji slouží pro interní komunikaci mezi firemními pobočkami, pro komunikaci se zákazníky či partnery na velké vzdálenosti, při obchodních a technických konzultacích, případně i při školeních a vzdělávání.

Lubomír Konvička

Lubomír Konvička

Teamleader Presales pro oblast Networks

Mezi největší přínosy videokonferencí patří taky redukce počtu služebních cest, a tedy jedním z jejich největší benefitů je také úspora peněz.  Spolu se snížením počtu služebních cest jde ruku v ruce také úspora času.  Za dobu existence společnosti S&T jsme použili při výstavbě videokonferenčních systémů zařízení od celé řady výrobců. Od roku 1998 se však v převážné míře orientujeme na dodávky řešení od společnosti Cisco Systems.

Všechna řešení Cisco jsou postavená na otevřených standardech a nabízí tak i velmi dobré možnosti propojení s ostatními typy videokonferencí a mnoha dalšími nástroji pro spolupráci, jako jsou systémy IP telefonie a Unified Communication. Unikátní novinkou je také provázání libovolné videokonference s webovými konferencemi Cisco WebEx. Z původně izolovaného světa dostupného pouze větším organizacím se tak z videokonferencí rychle stává nepostradatelná a všudypřítomná součást firemní komunikace.

Nabízíme Cisco Unified Collaborations videokonferenční systémy – technologie pomocí kterých lze uskutečnit audio/video hovory s třemi a více účastníky s možností sdílet obsah během těchto hovorů.

Většina uživatelů začíná s videokonferencemi ve svých zasedacích místnostech. Tento segment je v portfoliu společnosti Cisco široce zastoupen. Jedná se zejména o zařízení Cisco Quick Set SX20. Tento zástupce skupinových videokonferencí kombinuje kvalitní video s malými rozměry a díky snadnému ovládání a nízké ceně je vhodný pro malé týmy a ty, kteří s videokonferencemi právě začínají. K dalším populárním terminálům patří videokonference řady MX, které obsahují všechny potřebné komponenty již v základním balení, a kompaktní EX terminály pro osobní použití.

Proč právě s námi?

  • Zanalyzujeme stávající možnosti datové sítě včetně aktivních prvků a navrhneme nejefektivnější řešení pro videokonference.
  • Zrealizujeme kompletní dodávku systému zvoleného videokonferenčního systému na klíč.
  • Poskytneme vám záruční i pozáruční servis.  
  • Servisní pokrytí s dostupností služby v režime 24/7 x 2 hodiny on-site.