Virtualizace aplikací
a desktopů

Chcete snížit náklady na IT a zároveň získat pozitivní body u svých zaměstnanců?
Dejte jim svobodu pracovat odkudkoli díky virtualizaci desktopů a aplikací. Dnes můžete bezpečně provozovat jakékoli aplikace systémů Windows a Linux, webové aplikace, aplikace provozované formou SaaS a plně virtuální desktopy v cloudu.
Vaši zaměstnanci tak získají přístup k potřebným firemním zdrojům odkudkoli. Virtualizace desktopů navíc přinese centralizaci správy, a v konečném důsledku úsporu nákladů. Navíc pomocí virtualizace přenášíte odpovědnost za zabezpečení souladu s nařízením GDPR na poskytovatele služby.

Ladislav Helcl

Ladislav Helcl

Teamleader Presales

S&T CZ patří v této oblasti na českém trhu k pionýrům. Máme dostatek kvalifikovaných a certifikovaných pracovníků a zkušeností, abychom dokázali našim zákazníkům pomoci s jejich potřebami a zajistili úspěšnost jejich projektů. Umíme vybrat vhodné řešení od světových dodavatelů, jako jsou Citrix, VMware nebo Microsoft.
Vždy klademe velký důraz na design řešení, jeho snadnou implementaci a spokojenost zákazníků.

Proč právě s námi:

  • Máme zkušenosti z implementací od malých firem po enterprise prostředí (1.000 + koncových bodů).
  • Nasloucháme potřebám koncových uživatelů. Umíme optimalizovat odezvy aplikací, tiskáren atd. Chápeme potřeby administrátorů v oblasti monitoringu virtuální infrastruktury a máme k dispozici potřebný monitorovací nástroj. Při návrhu i jeho realizaci respektujeme životní cyklus implementovaného řešení, kdy se řídíme heslem "Snadná správa".
  • Nabízíme pouze praxí prověřená řešení od lídrů na trhu virtualizace (Citrix – více než 15 let spolupráce, VMware, Microsoft).
  • Umíme virtualizovat i výkonově náročné aplikace – AutoCad, grafická studia atd.

Partneři: