Informace o probíhající akvizici S&T

Rádi bychom vás informovali, že dne 10.8.2022 byla podepsaná dohoda mezi skupinou Kontron AG (zahrnující mimo jiné organizace působící pod značkou S&T) a francouzskou skupinou VINCI Energies S.A. o převzetí vybraných společností zaměřených na IT služby. Změna se týká jedenácti zemí střední a východní Evropy, včetně S&T CZ s.r.o.

VINCI Energies S.A. je prostřednictvím jedné ze svých značek Axians globální skupinou informačních a komunikačních technologií, která patří do VINCI group ve Francii. Provedení transakce podléhá schválení antimonopolního úřadu. Očekává se, že transakce bude kompletně dokončena do konce roku 2022.

Těšíme se, že se vstupem do větší skupiny vám budeme moci poskytnout ještě vyšší kvalitu a rozsah služeb.

Stávající služby budou pokračovat beze změny a o dalších novinkách vás budeme informovat.

 

O skupině VINCI Energies
Skupina VINCI Energies se během posledních let stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu infrastruktur, průmyslu, služeb a ICT. Skupina sdružuje 65.400 zaměstnanců, kteří se podílí na spolupráci se státními podniky, operátory a firmami. Vybavuje, rozvíjí, modernizuje a optimalizuje jejich energie, dopravní a komunikační infrastrukturu, průmyslové a administrativní budovy. VINCI Energies má celosvětové zastoupení, je leaderem ve Francii a důležitým hráčem na evropském trhu. Jako klíčový poskytovatel efektivních řešení v oblasti energie a obnovitelných zdrojů, dokáže VINCI Energies integrovat složité systémy a nabídnout svým zákazníkům komplexní řešení.
2021: 15,1 miliardy EUR // 85 700 zaměstnanců // 1 800 obchodních jednotek // 57 zemí.
www.vinci-energies.com

O skupině VINCI
VINCI je globálním hráčem v oblasti koncesí, energetiky a stavebnictví a zaměstnává více než 260 000 lidí v přibližně 120 zemích. Navrhuje, financuje, buduje a provozuje infrastrukturu a zařízení, které pomáhají zlepšit každodenní život a mobilitu pro všechny.
www.vinci.com