Jak včas detekovat a řešit bezpečnostní incidenty s Trend Micro XDR - webinář 20.5. od 10 hodin

Způsoby kybernetických útoků pro získání firemních dat jsou čím dál více komplexnější a využívají nejrůznějších vertikál k dosažení cíle. Takové kybernetické útoky může být nelehké odhalit a vyžadují značnou míru vědomostí a zkušeností s rozpoznáním rozsahu kompromitace. Jak těmto hrozbám čelit a ochránit svá data? Jakým způsobem detekovat nežádoucí aktivity, které se mohou dít ve vaší síti?

Náš partner Veracomp, se kterým úzce spolupracujeme, připravuje webinář, jež je pokračováním série webinářů věnujících se technologii XDR a platformě Vision One. Na webináři, který se koná ve čtvrtek 20.5. od 10 hodin se dozvíte, jak funguje technologie XDR a s čím vám dokáže pomoci, shlédnete praktickou ukázku, dozvíte se o službě Managed a Licenčním modelu, kde si produkt můžete sami vyzkoušet.

Neváhejte a registrujte se na webinář.

Těšíme se na vás tým Veracomp a S&T CZ

Kdo je

Tým složený z 300 profesionálů rozmístěných v osmi městech České republiky, které poskytuje opravdu nadstandardní služby napříč celou oblastí informačních technologií a firemních IT infrastruktur. Součást nadnárodní skupiny S&T Group. A výjimečný partner, v prvé řadě.