Pozvánka na CEDEG FESTIVAL 15. září 2022

Patříte mezi manažery a vedoucí pracovníky a pohybujete se v oblasti IT a bezpečnosti? V tom případě vás srdečně zveme na Konferenci o kybernetické bezpečnosti neboli CEDEG FESTIVAL, který se koná 15. září v moderním komplexu laserového centra ELI v Dolních Břežanech.

Za naši společnost mezi prezentujícími vystoupí Dominik Klus, specialista na kyberbezpečnost, který se zaměří na nejaktuálnější bezpečnostní rizika a jak tato rizika eliminovat. Současně nás můžete navštívit na S&T stánku, kde vás budou očekávat naši odborníci z implementačních týmů a se zkušenostmi z reálných projektů, kteří vám rádi poskytnou konzultaci.

V rámci programu se můžete těšit na praktická doporučení a prezentace od společností, které mají bohaté zkušenosti v této oblasti na českém trhu. Mezi diskutovaná témata budou patřit nejčastější případy zcizování dat v kyberprostoru, aktuální rizika kyberprostoru ve firmách, veřejné správě, nejnovější technologická řešení sloužící k eliminaci rizik digitální bezpečnosti, zcela nová technologie penetračních testů se zapojením umělé inteligence, lidské zdroje v kyberprostoru a další.

Konferenci zastřešuje středoevropský metaklastr CEDEG, Národní klastrová asociace, Fyzikální ústav AV ČR a IRESA CZ.

Registrujte se zde. Vstup je zdarma.