Pozvánka na online setkání Future HR leaders

Jak může digitalizace podpořit řízení společnosti v rámci dosahování obchodních cílů a současně spokojenosti zaměstnanců? Víte, že strategická práce HR se často nachází na pomezí priorit CEO a ředitele HR, jejich soulad je důležitý, neznamená však v praxi samozřejmost?

Ve spolupráci s našimi partnery Connectio Group a SAP ČR připravujeme unikátní online setkání HR ředitelů a HR Business Partnerů ve středních a velkých společnostech. Webinář bude rozdělen na dvě části s podtitulem „Každý CEO má takového HR, jakého si zaslouží“. Připojte se k nám 16. a 17.3., vždy od 13 hodin.

Co se na webináři dozvíte? Setkáte se s praktickými zkušenostmi seniorních manažerů, zaměříme se na udržení klíčových zaměstnanců, strategickou a moderní práci HR a další. Pro řešení, které vám představíme, není nutné mít zavedený SAP nebo nahrazovat stávající HR systém, je možné pouze rozšířit vaše stávající řešení, které máte implementováno, některým z modulů.

Formát online setkání bude interaktivní, v rámci webináře bude prostor pro vaše otázky a příklady z praxe. Neváhejte a registrujte se ZDE. Kapacita online setkání je omezena.

Kdo je

Tým složený z 300 profesionálů rozmístěných v osmi městech České republiky, které poskytuje opravdu nadstandardní služby napříč celou oblastí informačních technologií a firemních IT infrastruktur. Součást nadnárodní skupiny S&T Group. A výjimečný partner, v prvé řadě.