Pozvánka na S&T webinář z cyklu Chytrá řešení pro výrobu

V návaznosti na úspěšnou loňskou řadu S&T webinářů na IT technologická témata, se letos můžete těšit na celý cyklus s názvem Chytrá řešení pro výrobu. Poznamenejte si datum prvního webináře, jehož tématem bude bezpapírová výroba18. března od 10 hodin, setkáme se online přes MS Teams.

Na prvním interaktivním vysílání si v krátkosti představíme oblasti, kde jsme identifikovali prostor pro zlepšení ve výrobních podnicích. Na vybraných projektech si ukážeme příklady dodaných řešení zrealizovaných v souladu s očekáváním manažerů výroby. Detailněji se budeme věnovat tématu bezpapírové výroby, které se týká managerů výroby a logistiky, ale i všech, kteří chtějí zefektivnit procesy výroby a logistiky. Máte-li zájem se inspirovat, jak je možné pomocí IT technologií vylepšit procesy v oblasti výroby, logistiky, skladů, expedice a balení nebo hospodaření s nástroji, neváhejte se připojit – registrujte se zde.

Kdo je

Tým složený z 300 profesionálů rozmístěných v osmi městech České republiky, které poskytuje opravdu nadstandardní služby napříč celou oblastí informačních technologií a firemních IT infrastruktur. Součást nadnárodní skupiny S&T Group. A výjimečný partner, v prvé řadě.