S&T CZ získalo ocenění CZECH RESELLER OF THE YEAR 2020 od společnosti RUNECAST

Je nám potěšením se s vámi podělit o příjemnou zprávu – naše společnost získala titul Partnera roku v České republice za rok 2020. Ceny si velice vážíme a těšíme se na další spolupráci.

Aktuálně S&T CZ připravuje webinář, který se bude věnovat právě oblasti, kterou naši zákazníci vnímají jako velmi důležitou. RUNECAST prediktivně identifikujte zdroje problémů ve VMware prostředí dříve, než způsobí výpadek nebo bezpečnostní incident. Jedinečnost tohoto řešení je v prediktivní analýze a rychlosti vyřešení vzniklého incidentu.

Na webináři vám S&T CZ poskytne nezávazné technické představení řešení, dále možnost návrhu licenčního modelu s ověřením funkčnosti řešení ve vaší infrastruktuře. Součástí služeb je i audit VMware prostředí právě tímto nástrojem. RUNECAST přichází neustále s novými funkcemi a rozšiřováním security standardů, o kterých vás budeme také na webináři informovat.

Sledujte náš web a sociální sítě, brzy se dozvíte termín připravovaného webináře. Že už se nemůžete dočkat a rádi byste se dozvěděli více informací? Přečtěte si náš produktový list. Těšíme se na vás!