Seznamte se s novými moduly v naší spisové službě AthenA

Ať už jste uživateli naší spisové služby AthenA nebo právě uvažujete o změně či jejím zavedení, mohlo by vás zajímat několik novinek, které jsme v rámci naší spisové služby v poslední době zavedli.

Pracovní stůl je samostatným doplňkovým modulem, který vám uživatelům může výrazně usnadnit práci. Na jedné stránce najdete přehledně zobrazeny informace o všech dokumentech, spisech a úkolech, které čekají na vyřízení. Jednotlivé entity jsou příjemně barevně rozlišeny a seznam je uspořádán podle data. Modul je dostupný pro AthenA verze 2.3.4 a aplikaci Smlouvy.

Určitě vás také příjemně překvapí nová funkce hromadného vkládání souborů, která zrychluje vkládání většího množství příloh k dokumentu, umožňuje zároveň přetažení vkládaných souborů do vyznačené oblasti.

Podpisová kniha zjednodušuje především práci vedoucím pracovníkům. Sdružuje v jednom seznamu všechny dokumenty, které je třeba elektronicky podepsat a umožňuje i hromadné podepisování.

Ať už pracujete ve státní správě, finanční instituci nebo soukromém sektoru, pro všechny z vás máme speciálně vyvinutou řadu vlastních produktů, mezi které patří právě spisová služba AthenA obohacená o mnohé variabilní moduly a další aplikace, jako jsou Smlouvy, Faktury, Objednávky, iUSnesení, Úložiště Cháron, Hermes – ISSD šité na míru a další.

Přečtěte si více informací v našem produktovém listu. Chcete dostávat pravidelné aktuality a novinky o naší spisové službě AthenA, pozvánky na semináře/webináře? Přihlašte se k odběru našeho AthenA Newsletteru.