Spravujte svá data efektivně a jednoduše s docházkovým systémem Interflex

Zajímá vás řešení docházkových a přístupových systémů? Jste již uživatelem některého ze systémů či se teprve začínáte zajímat a rádi byste věděli, jaký přínos by pro vás takové řešení mělo?

Naše společnost je VAR partnerem a výhradním zástupcem společnosti Interflex pro celou Českou Republiku. Právě Interflex je celosvětovým výrobcem docházkových a přístupových systémů a my jsme připraveni nabídnout naši odbornou pomoc, co se týče návrhu projektu, jeho realizace, dodávky včetně nastavení SW a dodání potřebného HW. Naši přidanou hodnotou je to, že řešení dokážeme zároveň napojit i na mzdové systémy a ERP, zejména na systém SAP pro automatický import osob a export vypočtené docházky.

Naše řešení vám zajistí nepřetržitý přehled o přítomnosti vašich pracovníků na pracovišti, napojením na mzdový systém získáte precizní podklady pro zpracování mezd a díky přesné evidenci docházky uspoříte zároveň čas a mzdové náklady. Současně vám můžeme nabídnout integraci systémů kontroly vstupů a dalších bezpečnostních systémů, jako EZS, EPS či CCTV do jednotné grafické nadstavby, a tím sjednocení a hladší správu dat.

Naše kolegyně Petra Bubelová, Account Manager pro IoT Solutions je připravena vám poradit s výběrem vhodného řešení právě pro vás, neváhejte ji kontaktovat na petra.bubelova@sntcz.cz