Ušetřete čas s inovativním řešením Runecast Analyzer

Zajímá vás inteligentní řešení, které vám nejen ušetří čas, sníží náklady, ale zároveň se postará o bezpečnost ve vaší společnosti? Pomocník, jež vám zajistí v real time proaktivní a neinvazivní audit konfigurace VMware prostředí? Upozorní vás včas na výpadek nebo bezpečnostní incident a v případě hrozby vám dá návod, jak problém odstranit? To vše nabízí Runecast Analyzer, řešení, které nově zařazujeme do našeho portfolia.

Identifikujte zdroj problému a jeho závažnost ještě předtím, než se projeví. Runecast Analyzer provede root cause analýzu a definuje řešení, jak problém odstranit. Je extrémně rychlý, dokáže provést stovky tisíc kontrol během 1-2 minut. Důležitá informace pro vás – všechna data zůstávají v datacentru, deployment zabere cca 10 minut a administrátor je schopen se naučit s tímto nástrojem pracovat během půl hodiny.

Zaujalo vás řešení a chtěli byste se dozvědět více informací? Kontaktujte pro nezávaznou konzultaci našeho odborníka Solution Architecta Pavla Janků na pavel.janku@sntcz.cz.