O nás

Naše mise:
 

Posláním S&T CZ je poskytovat středně velkým a velkým firmám IT řešení a servisní služby na bázi dlouhodobé spolupráce a partnerství. 

Společnost S&T CZ, která je součástí nadnárodní skupiny S&T Group se sídlem v rakouském Linci a kotované na frankfurtské burze, je jedním z největších systémových integrátorů v České republice.
Tým - složený z více jak 300 zkušených profesionálů rozmístěných v osmi městech Česka - kromě jiného navrhuje, provozuje a dodává řešení IT infrastruktury, podnikových infomačních systémů, oblasti IT bezpečnosti, Průmyslu 4.0, vývoje softwaru, cloudových technologií a dalších. Poskytuje také široké spektrum konzultací, služeb, servisu a podpory v oblasti informačních technologií.

Historie S&T CZ

S&T CZ hrdě navazuje na svou předchůdkyni, společnost ICL (International Computers Limited). Ta v tehdejším Československu působila od roku 1968; ve Velké Británii, mateřské zemi ICL, sahá historie firmy až do roku 1902. Díky této kontinuitě má S&T, společně s firmou IBM, jednu z nejstarších tradic v oboru informačních technologií v České republice. Pod svým jménem působí skupina S&T v České republice od roku 1991, v minulosti vystupovala také pod názvy Fujitsu Services.

Hlavní milníky historie firmy v ČR

1999 – skupina S&T vstoupila na český trh akvizicí společnosti Hermes Plus (nyní S&T Plus, dodavatel techniky pro zdravotnictví)
2001 – S&T vstoupila v ČR  do IT oblasti, když koupila firmy Neos Computer a GCC Services
2003 – S&T v ČR převzala Fujitsu Services (dřívější ICL)
2005 -  S&T převzala  společnost Varias
2006 – S&T převzala skupinu Grall
2009 -  integrace všech činností zabývajících se informačními technologiemi do celku S&T CZ
2014 - v rámci posílení IT Bezpečnosti dochází k jejímu vyčlenění do samostatného segmentu
2016 - vznik segmentu Aplikace - výboj zákaznických řešení
2017 - akvizice společnosti Kapsch BusinessComm
2018 - zahájení provozu S&T SOC (dohledové centrum informační bezpečnostti - Security Operations Centre)

V současnosti má S&T CZ rozmístěny své pobočky po celé České republice - zkušené zaměstnance S&T najdete v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Ostravě, Pardubicích a Českých Budějovicích.

Nadnárodní skupina S&T AG, přední dodavatel IT řešení a služeb, je kromě Česka a domovského Rakouska zastoupena v dalších více jak 22 zemích. Díky tomu disponuje lokální zastoupení S&T výjimečnou profesní znalostí všech klíčových oborů IT.
 

Vedení společnosti

MIROSLAV BEČKA
Generální ředitel a jednatel

VÁCLAV KRAUS
Finanční ředitel a jednatel

VOJTĚCH DVOŘÁK
Technický ředitel a jednatel