Elektronický oběh
a správa dokumentů

Uvažujete o elektronickém schvalování došlých faktur, řízeném oběhu dokumentů, nebo třeba jen o připojování atestů kvality přímo k nakupovaným či prodávaným položkám?
Rádi byste standardizovali proces vaší spisové služby či řízení kontraktů?  Nebo chcete odesílat dokumenty zaměstnancům či obchodním parterům elektronicky?
Máme pro vás celou sadu zajímavých nástrojů a řešení!

Petr Doležal

Petr Doležal

Segment Manager SAP
Tomáš Marek

Tomáš Marek

Segment Manager ERP

Řešíme celý proces – při řízeném vzniku nebo modifikacích dokumentů navrhneme vhodný model jejich verzování, procesy změny stavů, i strategie uvolňování. Pro dokumenty z externích zdrojů vyřešíme jejich digitalizaci a archivaci, případně i vytěžení, na které naváže proces řízeného zpracování a schvalování. Zajistíme i propojení na relevantní objekty ve vašem ERP - například obchodní partnery, dokumentované skladové položky, účetní doklady typu faktury, nebo třeba zaměstnance či proces řízení kvality. Díky tomu je pak přístup k dokumentům z ERP zcela kontextuální, pomocí zabezpečení a řízení přístupů samozřejmě jen pro oprávněné uživatele.
Technicky mohou být dokumenty uloženy přímo v nativním DMS úložišti vašeho ERP, stejně tak jako v jakémkoli obecně provozovaném úložišti typu Sharepoint, SW602, atd.  Schvalovací workflow můžeme nasadit také heterogenní – bude se podle potřeby přelévat mezi vaším ERP, intranetem, případně i nástroji elektronického archivu, schvalovatelé jsou informováni mailem.

Proč právě s námi:

  • Pomůžeme vám nejen s technickým řešením, ale navrhneme
    i optimalizaci souvisejících procesů.
  • Naše řešení již pomáhají v práci s dokumenty u řady spokojených zákazníků.
  • Procesy správy dokumentů známe opravdu dobře - jsme dlouhodobými dodavateli profesionální Spisové služby pro státní správu.