Kreditní a daňová kontrola

Řešíte prověřování kreditního statusu vašich zákazníků? A rádi byste to prováděli průběžně a přímo ve vazbě na obchodní transakce zpracovávané ve vašem ERP?
Dělá vám těžkou hlavu odpovědnost za spolehlivost odvádění DPH vašimi dodavateli?
Máme pro vás řešení.

Petr Doležal

Petr Doležal

Segment Manager SAP
Tomáš Marek

Tomáš Marek

Segment Manager ERP

Napojíme vás na externí registry a kreditní portály – v nabídce jsou kreditní registr Credit check, registr Nespolehlivých plátců DPH a registrovaných účtů, Insolvenční rejstřík, VIES, či slovenský registr zrušených registrací DPH, vše v jedné centralizované aplikaci přímo ve vašem ERP, kam můžete doplnit i vaši interní černou listinu.
Uživatel našeho řešení může díky dostupnosti aktuálních kreditních informací přímo v kritických podnikových procesech omezit riziko vzniku problémových pohledávek, nebo jiných rizikových situací
(např. v souvislosti se zákonem o DPH a registrem nespolehlivých plátců).  Důležitá je i možnost zahrnutí interních zkušeností s daným partnerem do komplexní kreditní informace.
V porovnání s ručním prohledáváním externích registrů a zdrojů dat se nabízí výrazná úspora času uživatelů, a především eliminace rizika, že nezachytíte problémový stav u vašeho partnera včas.

Proč právě s námi:

  • Omezení rizik vzniku problémových pohledávek/závazků.
  • Dostupnost externích a interních kreditních informací na jednom místě.
  • Promítnutí shromážděných informací přímo do zvolených procesů ve vašem ERP.


► Kreditní hodnocení partnerů a Nespolehlivý plátce DPH pro Váš SAP