Projekty
a engineering

Dodáváte svoje služby nebo produkty zákazníkům formou projektů? Potřebujete sledovat a řídit finanční, materiálové a lidské zdroje, a mít přesné informace o profitabilitě projektů a struktuře nákladů? Zavolejte nám, rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti, jak tyto úkoly řešíme v dodávaných ERP systémech SAP či Infor.

Petr Doležal

Petr Doležal

Segment Manager SAP
Tomáš Marek

Tomáš Marek

Segment Manager ERP

Pomůžeme vám v ERP systému efektivně řídit developerské projekty, engineeringové zakázky i výstavbu investičních celků na klíč  - od přípravné fáze projektu a plánování, přes zajištění interních i externích zdrojů, správu projektové dokumentace, postupnou realizaci jednotlivých milníků a jejich fakturaci, až po detailní vyhodnocení profitability celého projektu a struktury nákladů jeho dílčích částí.
Naše řešení je díky integraci v pokročilém ERP systému plně propojeno s ostatními částmi ERP – objednávky se váží na projekt a jeho etapy, stejně tak jako logistické pohyby materiálu, výkony personálu, výroba dílčích komponent či rezervované zásoby. Na projekty a jejich prvky můžete směřovat přímá účtování, k projektu budete sledovat cash-flow a řídit projektovou dokumentaci.

Proč právě s námi:

  • Máme dlouholeté zkušenosti s implementací ERP řešení v projektově orientovaných společnostech.
  • I my, jako dodavatel IT projektů, interně používáme námi dodávaný ERP systém SAP.
  • Jsme firma orientovaná na dlouhodobou spolupráci – po implementaci Vám rádi pomůžeme i s provozem a dalším rozvojem systému.