Projekty
s nadhledem

Dodáváte svoje služby nebo produkty zákazníkům formou projektů? Nebo řešíte interní strukturované úkoly, u kterých potřebujete sledovat a řídit finanční, materiálové a lidské zdroje?
Zavolejte nám, rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti, jak tyto úkoly řešíme v systémech SAP či Infor.

Petr Doležal

Petr Doležal

Segment Manager SAP
Tomáš Marek

Tomáš Marek

Segment Manager ERP

Pomůžeme vám v ERP systému efektivně řídit developerské projekty, engineeringové zakázky i výstavbu investičních celků na klíč  - od přípravné fáze projektu a plánování, přes zajištění interních i externích zdrojů, správu projektové dokumentace, postupnou realizaci jednotlivých milníků a jejich fakturaci, až po detailní vyhodnocení profitability celého projektu a struktury nákladů jeho částí.
A nemusíte se omezovat jen na externí projekty – vyřešíme i interní procesy, které si zaslouží projektový přístup a řízení. Ať už jde o kompletaci vlastního investičního majetku, o komplexní proces zavádění nového výrobku nebo třeba sledovaný projekt s dotačním financováním, máme pro Vás efektivní řešení.
Projekty jsou v našem řešení základem veškerého dění ve firmě – objednávky se váží na projekt a jeho etapy, stejně tak jako logistické pohyby materiálu, výkony personálu, výroba dílčích komponent či rezervované zásoby. Na projekty a jejich prvky můžete směřovat i přímá účtování, k projektu budete sledovat cash-flow a řídit projektovou dokumentaci.

Proč právě s námi:

  • Máme dlouholeté zkušenosti s implementací ERP řešení v projektově orientovaných společnostech.
  • I my, jako dodavatel IT projektů, interně používáme námi dodávaný ERP systém SAP.
  • Jsme firma orientovaná na dlouhodobou spolupráci – po implementaci vám rádi pomůžeme i s provozem a dalším rozvojem systému.