Provoz Vašich řešení jako služba

Chcete se s interním týmem soustředit na byznys a zákazníky, a neřešit stále nějaký hardware, zálohování, serverovny, interní specialisty na všechno? Potřebujete přesto bezpečné a garantované řešení, které vám bude k dispozici 7 dní v týdnu, 365 dní v roce? Fungujete dynamicky a chcete, aby se stejně dynamicky měnil i dostupný a spotřebovávaný „výkon“?

Petr Doležal

Petr Doležal

Segment Manager SAP
Tomáš Marek

Tomáš Marek

Segment Manager ERP

Nechte starost o IT infrastrukturu na nás. Řekněte si, jakou aplikaci chcete provozovat, s jakou dostupností
a jakými doplňkovými službami, a my ji budeme provozovat pro vás – a vy se prostě připojíte a používáte. Jestli si nejste jistí, jaké parametry potřebujete, zavolejte nám – navrhneme vám různé modely provozování, najdeme kritická místa a navrhneme optimální variantu pro váš byznys i peněženku.
A pokud nemáte chuť váš systém pustit za brány firmy, můžeme zajistit garantovanou péči o vaši IT infrastrukturu a kritické aplikace i u vás – od sítí a serverovny, přes garantovanou podporu vašich serverů, operačního systému a zálohování, až po databázi a aplikace z rodin SAP, Infor, Microsoft i další.
Máte na některé oblasti své interní specialisty? Výborně. Dohodneme, které části si zajistíte interně,
a kde a kdy potřebujete pomoc – tak, aby byl provoz aplikací vždy a na všech úrovních zajištěn. A pro vaše specialisty nabídneme workshopy a školení, aby stále drželi krok s novými trendy a technologiemi.

Proč právě s námi:

  • Zkušenost – náš tým školených a certifikovaných specialistů provozuje IT řešení pro naše zákazníky už řadu let.
  • Jednoduchost – s S&T máte vše potřebné pod jednou střechou – od datacentra až po aplikační konzultanty.
  • Flexibilita – dokážeme provozovat vaše řešení jak v našem moderním datacentru v ČR tak v globálním Microsoft Azure, ale i u vás na vašem zařízení.
  • Vyspělost – jsme držiteli certifikací SAP, Infor, Microsoft i certifikovaným partnerem HP, Dell, EMC, IBM, Cisco
    i dalších.


► Provoz SAP (HANA) v S&T Cloudu
► Scénáře  SAP@S&T.Cloud