Řešení pro HR
a docházku

Zajímáte se o komplexní HR řešení pro mzdy i personalistiku?
Preferujete řešení integrované s podnikovými financemi, které akceptuje i výkony odváděné ve vaší výrobě, údržbě a na vašich projektech?
Hledáte řešení, které je možno nasadit i mezinárodně pro více zemí, jazyků a legislativ?
Potřebujte řešit i docházkový systém s přímou vazbou na výpočet mezd?

Petr Doležal

Petr Doležal

Segment Manager SAP

Navrhneme a dodáme vám řešení pro celý proces práce s nejcennějším kapitálem společnosti - se zaměstnanci.  Od plánování struktury míst a personálních potřeb, nábor pracovníků externě
i vyhodnocením interních rezerv, přes každodenní práci se zaměstnanci, periodické plánování a vyhodnocení cílů, výpočet mezd a komunikaci s institucemi, až po plánování odborného růstu a školení.  
Optimalizujte a zkraťte čas výpočtu mezd integrací s docházkovým systémem. Pomůžeme napojit i automatické vjezdové nebo přístupové systémy. Komunikujte se zaměstnanci elektronicky – dejte jim k dispozici kiosky pro informační samoobsluhu, nebo posílejte výplatní pásky mailem.

Proč právě s námi:

  • Máme zkušený tým konzultantů SAP HR i SuccessFactors se zkušenostmi z lokálních českých společností i z mezinárodních korporací.
  • Na základě našich zkušeností vám navrhneme optimální variantu řešení.
  • Dodáme vše z jednoho zdroje – od nastavení personalistiky a výpočtu mezd, přes dodávku a propojení docházkového systému, integraci s bezpečnostními a vjezdovými systémy, až po optimalizaci systému práce.

► SAP SuccessFactors ve Wüstenrot stavební spořitelně
► SAP Elektronická docházka od S&T
"Růžový formulář" - Prohlášení poplatníka DPFO v SAP
► Řízení přístupů a správa personálu v SAP