Speciální SAP řešení od S&T

Hledáte rozšíření SAPu směrem k propojení s okolními procesy, a máte pocit, že tohle už přece někdo před vámi musel řešit? Máte pravdu – zavolejte nám.  Jsou vaše potřeby v některých směrech specifické? Nebojte se, řadu z nich už jsme řešili i u jiných zákazníků a máme pro vás připravenou sadu speciálních řešení. A pokud to vaše je opravdu speciální, připravíme jej na míru.

Petr Doležal

Petr Doležal

Segment Manager SAP

Díky širokému portfoliu kompetencí v S&T dlouhodobě pracujeme na řešeních, propojujících ERP s partnery, s technologiemi i s firemními procesy v nejširším smyslu. Ať se jedná o propojení na výrobní a logistická zařízení, dotykové kiosky, využití internetu věcí, RFID a čárových kódů, nebo propojení přístupových, docházkových a vjezdových systémů, cílem je zefektivnění procesů. Naše řešení pro digitalizaci oběhu dokumentů zahrnují i workflow volně plynoucí mezi SAP WF, Sharepoint Nintex a intranetem, rozesílání zašifrovaných výplatních pásek mailem, nebo kokpit pro kompletaci a distribuci vydaných faktur s elektronickým podpisem. Pomůžeme vám s napojením vašeho ERP na Insolvenční rejstřík, Credit check, Nespolehlivé plátce v CZ i SK, VIES i další registry. A máme toho pro vás ještě mnohem víc.

Proč právě s námi:

  • Dodáme celé řešení – nejen SAP část, ale i intranet a technologické aplikace, infrastrukturu, až po terminály a snímače fyzických veličin v procesech.
  • Naše řešení jsou založena na kombinaci best practices od různých zákazníků.
     

► Bezpapírová výroba v Dormer Pramet - krok k Průmyslu 4.0
► Řízení přístupů a správa personálu v SAP
► SAP na dotykových kioscích do provozu
► SAP Transportér
► SmarT SAP Credit Info
► Elektronická docházka v SAP
► SAP řešení pro mobilní zařízení