Správa provozu
a vybavení

Znáte detailně provoz vaší společnosti? Víte, které provozní procesy vás stojí nejvíce prostředků? Znáte výrobní prostředky, které jsou úzkým místem a brání vašemu dalšímu rozvoji? Potřebujete vědět, které stroje a zařízení jsou technicky zastaralé a budete muset řešit v nejbližší době jejich výměnu? Nejste si jisti, jestli je údržba vašich strojů, zařízení, budov, dopravní a manipulační techniky optimální, jestli nevynakládáte příliš velké prostředky na preventivní prohlídky a kontroly? Potřebujete systém na podporu vašeho dispečinku?
Jestli jste aspoň na jednu z výše položených otázek odpověděli ano, kontaktujte nás, máme zkušenosti a jsme schopni vám efektivně pomoci.

Petr Doležal

Petr Doležal

Segment Manager SAP
Tomáš Marek

Tomáš Marek

Segment Manager ERP

Dlouhodobě poskytujeme poradenství a implementujeme řešení pro oblast výroby a údržby založená na bázi produktů SAP a Infor. Jsme schopni využít standardních funkcí systémů SAP a Infor a nastavit je přesně dle vašich požadavků a v případě potřeby naprogramovat řešení zcela na míru. Máme zkušenosti s procesy údržby a oprav v různých typech podniků (strojírenství, automobilový průmysl, utility, výroba kabelů, výroba stavebních hmot). Umíme vám poradit jak optimálně sledovat údržbu vašich strojů a zařízení.

Proč právě s námi:

  • Oblastí sledování provozu, údržby a oprav se dlouhodobě zabýváme a máme zkušený tým lidí s příslušnými znalostmi, naši zaměstnanci školí pro SAP ČR a SK.
  • Jsme schopni vám poskytnout kompletní dodávku – konzultace, projektové práce, nastavení, dodávku HW, testy, podporu.
  • Jsme schopni připravit řešení zcela na míru včetně sběru provozních dat ze strojů a zařízení.


► SAP na dotykových kioscích do provozu