HW serverová část

Zvažujete pro váš projekt inovace podnikového řešení i novou serverovou infrastrukturu?  Potřebujete, aby běžela stabilně, myslelo se i na scénář zálohování a disaster recovery, a přitom aby náklady byly co nejnižší? Nemáte zrovna po ruce interní specialisty na všechno?
Zavolejte nám, máme pro vás řešení.

Pavel Janků

Pavel Janků

Solution Architect

Infrastrukturu pro vaše řešení vám navrhneme, dodáme a oživíme, s garancí vhodnosti pro provozované aplikace.  Namodelujeme i variantní řešení na dodávku potřebného výkonu jako služby – můžeme vaši aplikaci provozovat pro vás a vy se prostě připojíte a používáte. 
Nabízíme i zajištění garantovaného provozu a péče o vaši IT infrastrukturu a kritické aplikace – u vás nebo v cloudu. Od sítí a serverovny, přes garantovanou podporu vašich serverů, operačního systému a zálohování, až po databázi a aplikace z rodin SAP, INFOR, Microsoft i další.

Proč právě s námi:

  • Zkušenost – náš tým školených a certifikovaných specialistů navrhuje a provozuje IT řešení pro naše zákazníky už řadu let.
  • Jednoduchost – s S&T máte vše potřebné pod jednou střechou – od návrhu sizingu serverů až po aplikační konzultanty.
  • Vyspělost – jsme držiteli certifikací SAP, INFOR, Microsoft i certifikovaným partnerem HP, Dell, EMC, IBM, Cisco i dalších.


► Scénáře  SAP@S&T.Cloud