Zakázková
řešení

Máte algoritmus, či logický postup?
Nemáte SW specialistu?
Jsme tady.

Jaroslav Střelka

Jaroslav Střelka

Project Manager

Součástí naší každodenní práce je vývoj zakázkového SW pro Shop-Floor, logistiku a další oblasti. SW aplikace jsou dle požadavku zákazníka realizovány v prostředí MS SQL, C# .NET, ASP.NET, WinCE, Android.
Na základě vstupní analýzy standardně řešíme tvorbu aplikací, jako jsou:
Jednorázové aplikace -  datové můstky mezi jednotlivými systémy, doplnění/rozšíření funkcionality stávajících řešení zákazníka, převod aplikací na nové operační systémy apod.
Mobilní aplikace Shop-Floor – obvykle zakázkové řešení pro mobilní zařízení (PDA, SmartPhone, aj.) s využitím WAP, SMS, e-mail nebo HTTP technologie. Aplikace zajišťují dostupnost informací z ERP systémů, pořízení vstup­ních dat pomocí mobilního zařízení, náhled na data z prostředí Shop­-Floor, či logistiky včetně zasílání avíz a alarmů, aplikace pro potřeby marketingu.
Microsoft Windows SharePoint, aplikace které zajišťují pomocí webového rozhraní podpůrné funkce v prostředí Shop-Floor. Jedná se především o elektronickou správu dokumentů a workflow, či integrace více datových zdrojů v rámci jediného portálového řešení.

Proč právě s námi:

  • Auditovaná projektová metodika.
  • Certifikovaní tvůrci SW.
  • Spolupráce s „akademickou půdou“.